Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Siim Raudla | Foto: ERR

3x3 korvpallikoondis ootab EM-i: Euroopa 12 parema seas olla on suur au

05.07.2021

Eesti meeste 3x3 korvpallikoondist ootab septembris Prantsusmaa pealinnas Pariisis ees Euroopa meistrivõistluste finaalturniir, kuhu kvalifitseeruti teist korda.

"Eesti korvpallis ülitihti neid momente ei tule, kus me oleme ikkagi finaalturniiril ja mis kõige olulisem, et me oleme 12 parema hulgas," rääkis ERR-ile 3x3 koondiste peatreener Siim Raudla. "34 riiki meeste hulgas seda teekonda alustas ja ma arvan, et nende hulgast olla 12 seas on tegelikult päris suur au."

 

Meeskond mängib EM-finaalturniiril seitsmeaastase vahe järel ja edu tõi peatreener Raudla sõnul mängijate suur tahe, panustamine ettevalmistusse ja Priit Vene palkamine abitreeneriks.

 

"Me saime selleks turniiriks teha väga korraliku ettevalmistuse. Juba praegu, poole hooaja peal, võin öelda, et Priit Vene toomine abitreeneriks on juba seni ennast õigustanud. Tema alustas nende kuttidega, kui mina olin veel naistega olümpia kvalifikatsiooniturnriiridel. Kindlasti müts maha tema ees, poisid olid tublid ja ega siin muud ei olegi, natukene õnne ka ja nii see juhtus," lisas Raudla.

 

Loe rohkem ja vaata videot ERR-i spordiportaalist...

Sulge

Ülekanded