Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

Henri Drell: õige fänn peaks ikka Islandi mängul kohal olema!

12.07.2021

Eesti korvpallikoondis on sel suvel koondanud taas laia kandidaatide ringi, et hoida mehi töös ja treenida pidades silmas rohkem kui aasta pärast toimuvat EM-finaalturniiri. Tänase suve tippsündmuseks saab aga olema 29. juulil Saku Suurhallis toimuv maavõistlusmäng Islandiga.

Kuigi mitmed koondise põhimehed on erinevatel põhjustel täiskontaktsetest pallitreeningutest seni veel hoidunud, siis 21-aastane Henri Drell on üks nendest meestest, kellel Islandi vastu võiks olla keskne roll.

 

"Hea tunne on. Koondises on siin poistega alati tore olla. Töö käib meil küll pikemas perspektiivis, ikka EM-i nimel. Aga Islandi mäng on muidugi samuti tähtis ja tahaks enne EM-i toimuvatest mängudest võidud kirja saada," rääkis viimased hooajad Itaalia kõrgliigaklubis Pesaro pallinud Drell.

 

Tema sõnul on mängijate jaoks oluline, et Islandi vastu pääsevad fännid üle pika aja taas koondisele kaasa elama. "Kindlasti on see suur asi. Eestis mängides tahaks, et ikka kõik sõbrad ja tuttavad oleksid saalis. Eelmisel suvel oli pool saali täis, nüüd võiks terve saali täis ajada!" arvas Drell.

 

Kuna Islandi vastu saab olema omajagu puudujaid, siis kas Drell on valmis vajadusel koondises põhiraskust kandma? "Tahaks öelda, et olen valmis. Aga eks seda näitab aeg. Loodame, et jooksen väljakule ja kõik läheb hästi."

 

Lõpetuseks palusime Drellil Eesti korvpallisõpradele öelda, millest nad ilma jäävad, kui Islandi kohtumist tribüünile vaatama ei tule. "Õige fänn peaks ikka mängul kohal olema, kui vähegi tulla saab!" kutsus koondise üks liidreid publikut saali.

 

Eesti - Islandi maavõistlusmängu piletid tulevad avalikku müüki kolmapäeval.

Sulge

Ülekanded