Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Kristen Kasemets. Foto: Siim Semiskar.

U20 koondise snaiper Kristen Kasemets: kogu suve on trenni tehtud, peab ju sisse viskama!

21.07.2021

Eesti U20 korvpallikoondis alustas kodust Nordic Cup turniiri kindla 80:59 (23:12, 25:21, 22:11, 10:15) võiduga Rootsi eakaaslaste üle. Avapoolajal tehti korralik vahe sisse suuresti tänu ladusale ründemängule ja tabavatele kolmepunktivisetele ning eduseisus purjetati kuni lõpuni välja. 

Eriti heas hoos oli kolmesekaare tagant uuel hooajal Rakvere Tarva särgi selga tõmbav Kristen Kasemets, kes tabas kaugelt 4/5 ja viskas lõpuks meeskonna parimana 17 punkti.

 

“Saime kaitses hästi palju stoppe, tegime palju vaheltlõikeid, sest Rootsi tegi kõvasti pallikaotuseid. Selle pealt saime rünnaku käima ja panime lihtsad visked ära,” analüüsis Keila Korvpallikoolist sirgunud tagamees Korvpall24.ee portaalile.

 

Kogu Eesti koondise kolmesteprotsent oli koguni 44,8% (13/29) ning Kasemetsa sõnul ei saa seda suureks üllatuseks pidada: “Kogu suve on trenni tehtud, peab ju sisse viskama! Kui korvpallikodu pihta hakkas, siis alustasime kohe trennidega ja kui oled palju visanud, siis peab sisse minema.”

 

Päris rahule 17 minutit väljakul viibinud Kasemets siiski mänguga ei jäänud, kuna viimasel veerandil seni näidatud intensiivsus kadus: “Lõpus natukene andsime ära ja läksime lohakaks ning rootslased tulid järele. Võib-olla lasime ise jala veidi sirgeks.”

 

Loe pikemalt Korvpall24.ee portaalist >>>

Sulge

Ülekanded