Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Joonas Riismaa. Foto: Siim Semiskar

Joonas Riismaa Nordic Cupi finaalmängu eel: läheme jälle sajaga panema!

23.07.2021

Eesti U20 noormeeste rahvuskoondis kohtub täna algusega kell 18:30 Kalevi Spordihallis Nordic Cup turniiri finaalis Rootsi eakaaslastega. Eestlaste liidriks on kodusel turniiril kerkinud Joonas Riismaa, kelle sõnul tuleb finaalis esimene Rootsiga mäng ära unustada ja alustada tuleb puhtalt lehelt. 

 

Rootsit võideti turniiri avapäeval 80:59. Siis aga ei teinud rootslaste poolel kaasa nende üks liidreid Barra Nije, kes võidumängudes Soome ja Islandi vastu viskas vastavalt 15 ja 12 punkti. Seejuures neljapäeval oli lõppenud hooajal Rootsi meistriliiga parimaks noormängijaks valitud Nije (hooaja keskmised näitajad 17,8 punkti, 6,2 lauapalli ja 4,9 korvisöötu) väga lähedal kolmikduublile, kui kogus ka 9 lauapalli ja 8 söötu.

 

“Eks see mõnevõrra ikka mängu muudab,” arvas Riismaa. “Kui vastastel üks põhilüli tuleb juurde, siis tuleb meil selleks valmis olla. Aga ülejäänud võistkond on neil ju sama. Meie peame näitama samasugust esitust nagu avamängus ja usun, et suudame neid võita küll.”

 

Kui palju hakkab peas vasardama see, et avakohtumises Rootsit kindlalt võideti? “Päris ära pole mõtet seda esimest mängu unustada, võtame mingid nüansid sealt ikka kaasa, mis toimisid. Aga selle peale kindlasti eraldi mõtlema ei hakka, et neid korra juba suurelt võitsime. See on uus päev, uus mäng. Läheme jälle sajaga panema ja katsume samamoodi kindla võidu võtta,” lõpetas Riismaa.

 

Loe pikemat usutlust Riismaaga Korvpall24.ee portaalist >>>

 

Pileteid tänasele finaalmängule saab soetada siit või Kalevi Spordihallist kohapealt. Otsepilti näeb Delfi ja Inspira vahendusel. 

Sulge

Ülekanded