Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Indrek Reinbok. Foto: Siim Semiskar.

U20 koondise peatreener Indrek Reinbok: meeste koondisele on siit mõne aasta jooksul kindlasti lisatuge tulemas

24.07.2021

Koduse Nordic Cup turniiri Rootsi järel teise kohaga lõpetanud Eesti U20 koondise peatreener Indrek Reinbok usub, et lähemate aastate saab meeste rahvusesindus antud generatsiooni mängijate näol olulist lisajõudu. 

"Natukene mõru maik on suus, aga au vastastele. Nad läksid turniiri käigus iga mänguga aina paremaks ja leidsid oma käekirja," kommenteeris Reinbok mängujärgses intervjuus. 

 

"Mängijatel oli ikkagi koguaeg ka kerge võitlus iseendaga. Pingetega toimetulemine on üks kaotuste taga kindlasti üks märksõna. Kõik tahtsid kodusel turniiril hästi esineda ja ennast tõestada. Mõne koha peal hakkas sellepärast hoopis kinni kiiluma," analüüsis peatreener, kelle arvates olid Tallinnas saadud mängud äärmiselt olulised. "Eelmisel suvel jäi U20 koondisel üldse vahele. Kui mitu aastat vahele jääb, siis see pole hea. Antud vanus on hüppelaud meeste koondisesse ja mängupraktika on väga oluline."

 

Reinboki sõnul on U20 vanuseklassis palju võrdse tasemega noori. "Kuna mängisime tulemuse peale, siis treenerite valikute tõttu ei saanud kõik ennast näidata. Võrdseid poisse on palju ja siin on meeste koondisele mõne aasta jooksul kindlasti lisatuge tulemas." 

 

Vaata pikemalt videointervjuust: 

 

Sulge

Ülekanded