Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Rait-Riivo Laane. Foto: KK Viimsi.

Rait-Riivo Laane tõmbab uuel hooajal selga KK Viimsi särgi

03.08.2021

KK Viimsi andis teada, et on käed löönud eelmisel hooajal Rumeenia kõrgliigas pallinud 28-aastase ja 179 cm pikkuse mängujuhi Rait-Riivo Laanega.

Laane on valitud kaks korda meistriliiga parimaks noormängijaks ning teinud edukaid hooaegu Kreekas. Laane kaliibriga mängumehe lisandumine aitab Viimsi esindusmeeskonnal lisaks hooajaks seatud kõrgete eesmäride saavutamisele arendada kogu organisatsiooni, seisab klubi pressiteates. 

 

„Liitusin Viimsiga, kuna tegemist on tugeva ja ambitsioonika organisatsiooniga, millel on kõrged eesmärgid nii selleks hooajaks, aga ka tulevikuks. Loodan siiralt, et saame sel hooajal mängida täismajale ning viimsikad saavad näha tipptasemel korvpalli,“ kommenteeris oma liitumist Laane.

 

Peatreener Valdo Lips kommenteeris koondislase liitumist järgnevalt: “Laane on kindlasti meeskonna nurgakivi oma kõrge IQ-ga nii väljakul kui ka platsiväliselt. Tööeetikaga on ta kindlasti suureks eeskujuks noormängijatele, lisaks muudab ta oma mängutarkusega paremaks kogu meeskonna. Laane puhul on tegemist isetu mängijaga, kes võtab selle rolli, mida võistkonnal on kõige rohkem vaja.“

 

Klubi tegevjuht Tanel Einaste tundis rõõmu, et lisaks mängijaoskustele toob Laane koos endaga Viimsisse pikaajalisi kogemusi. "Oleme õnnelikud, et nii hinnatud ja kogenud mängija nagu Rait-Riivo seda on, just Viimsi - liiga debütandi, oma kodumeeskonnaks valis. Kindlasti kuuluvad Raidu kogemused ära kogu meie organisatsioonile ja mänguliselt on igal noorel palluril kelle järgi joonduda."

 

 

Sulge

Ülekanded