Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Taavi Jurkatamm. Foto: KK Viimsi.

Taavi Jurkatamm liitub KK Viimsiga

05.08.2021

206 cm pikkune ääremängija Taavi Jurkatamm liitub pärast San Francisco ülikooli lõpetamist KK Viimsiga. Oma viimasel ülikooli aastal kogus Taavi 25 mänguga keskmiselt 25,7 minutit mänguaega, 5,7 punkti ja 3,6 lauapalli ning alustas 23 mängu algkooseisus.

Taavi Jurkatamm :“Mul on suurim rõõm olla oma esimesel profihooajal KK Viimsi ridades ning võidelda kohe kõrgete kohtade eest. Pean ennast meeskonnamängijaks, kes suudab väljaku täita treeneri nõudmisi. Ootan algavalt hooajalt palju võite ja publikut saali! ”

 

“Klubil on suurim rõõm, et talendikas mängumees Taavi Jurkatamm valis oma esimeseks profimeeskonnaks KK Viimsi. Tegemist on väga hea pikakasvulise viskajaga, kes suudab tegutseda edukalt ka lauas ning suudab mängida nii “kolme” kui ka “nelja” peal. Kindlasti suudab Taavi teha suuri edusamme enda arengus algaval hooajal,” kommenteeris KK Viimsi peatreener Valdo Lips.

 

Klubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste: “Viimsil on hea meel, et Taavi usaldas oma esimeseks profihooajaks meie organisatsiooni. Näeme, et meil on Taaviga sama ambitsioon ennast liigas tõestada ning parim viis selle elluviimiseks on järjepidev ja sihikindel areng, mis päeva lõpuks tulemuse toob.”

 

 

Sulge

Ülekanded