Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Rain Veideman. Foto: KK Viimsi.

Viimsi uusim täiendus on koondise tagamängija Rain Veideman

11.08.2021

Algaval hooajal oma esimest kõrgliiga hooaega alustav KK Viimsi teatas kolmapäeval, et on käed löönud Eesti koondise pikaaegse tagamängija Rain Veidemaniga. 

Veidemani profikarjäär algas juba 2008. aastal ja selle aja jooksul on ta mänginud lisaks Eesti klubidele ka Saksamaa kõrgliigas ning Itaalia esiliigas. Rain kandis viimati Stings Pallacanestro Mantova värve, kogudes Itaalia esiliigas 33,4 minutiga keskmiselt 10,3 puntki, 3,7 söötu ning 1,4 vaheltlõiget. Veideman on valitud kahel korral VTB Ühisliiga parimaks eestlasest palluriks.

 

“Raini tunnen hästi juba ammusest ajast. Mängijana on ta Eesti publikule ka juba tuntud mees, kelle klass ei jää väljakul märkamata. Kindlasti ootame temalt rünnakul teravust ja olukordade loomist nii endale kui teistele. Lisaks on tegu suurte kogemustega mehega, kes oma teadmistega aitab väljakul ka nooremaid mehi," sõnas Viimsi abitreener Kristjan Evart. 

 

Rain Veideman kommenteeris oma liitumist järgnevalt: ”KK Viimsi näol on tegemist ambitsioonika klubiga ning saavutasime kiiresti kokkuleppe. Ootan kõvasid lahinguid ja rahvast saali.” 

 

Klubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste: “Kindlasti on tegu seni meie ühe suurima allkirjastamisega, sest mängija nagu Rain toob Viimsisse lisaks mänguoskustele hindamatu võitjakogemuse ning töökultuuri, mille suunas saab iga Viimsi noorkorvpallur alt üles vaadata. Kindlasti aitab Rain täita meie sportlike eesmärke. Ootame kõiki fänne saali!”

Sulge

Ülekanded