Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Karl Andres Matute Perner. Foto: TalTechi korvpallimeeskonna FB.

TalTech ja Tarvas pikendasid lepinguid noormängijatega

12.08.2021

TalTechi korvpallimeeskond andis teada, et on uueks hooajaks lepingu sõlminud 20-aastase Mehhiko juurtega Karl Andres Matute Perneriga. Rakvere Tarva ridades jätkab kohaliku korvpallikooli kasvandik Arvan-Johannes Lippasaar. 

Karl Andres Matute Perner kommenteeris oma jätkamist järgmiselt: „ Korvpallurina oli eelmine hooaeg mulle heaks õppeaastaks ja ma loodan uuel hooajal kõvasti edasi areneda. Hea meel on, et ma saan siduda ülikoolis õppimise ja korvpalluri karjääri, see oli üks peamistest põhjustest, miks ma liitusin TalTech korvpallimeeskonnaga. Ma loodan, et meie meeskond teeb hea hooaja ning ootan väga fänne saali kaasa elama.”
 
Karl Andrese keskmised näitajad mängu kohta oma esimesel meistriliiga hooajal olid:
 
Paf EST–LAT Ühisliigas (23 mängu) 4,9 p. – 4,0 lp. – 15,9 min.
 
Eesti Meistriliigas (7 mängu) 4,3 p. – 4,1 lp. – 16,2 min.
 
Lisaks Pernerile on TalTech käed löönud Mikk Jurkatamme, Ralf Küttise, Gregor Ilvese, Tanel Soku, Sten-Timmu Soku, Ken-Martti Reinarti, Erik Keeduse, Jaan Erik Lepa, Indrek Kajupanga, Oliver Metsalu ja peatreener Alar Varrakuga. 
 
Tiimi selle taasloomisest kuulunud Rakvere spordikoolist sirgunud 21-aastane ja 189 cm pikk Lippasaar on üks nendest palluritest, kes teinud Tarvaga läbi kogu kadalipu alates Eesti meistrivõistluste teisest liigast kuni naasmiseni riigi meistrisarja.
 
Rakvere Tarval on hetkel mängijalepingud seitsme palluriga. Meeskonnas jätkavad varasemast tuttavad Sten Saaremäel, Renato Lindmets, Kaido Saks, Tormi Niits ja Arvan-Johhannes Lippasaar. Uutest liitujatest on käed löödud Kristen Kasemetsa ja serblase Aleksa Nikolićiga.
Meeskonna peatreener on Martin Müürsepp ja treener Vaido Rego.
 
 

Sulge

Ülekanded