Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: TalTechi korvpallimeeskond.

TalTech lisas viimasena koosseisu U20 koondise mängija

24.08.2021

TalTechi korvpallimeeskond andis teada, et uueks on uueks hooajaks komplekteerimise lõpetanud, viimase täiendusena lisati koosseisu 19-aastane ja kahemeetrine Joosep Heinla. 

Meeskonnale pikkust ja korvialust jõudu toov TTÜ korvpallikooli kasvandik saab oma esimesed tuleristsed Eesti meistriliigas ja Eesti-Läti ühisliigas. Lisaks hakkab ta õppima sügisest Tallinna Tehnikaülikoolis, inseneriteaduskonnas. Viimased kolm hooaega pallis Heinla Audentese Spordigümnaasiumi esindusmeeskonnas ehk G4S Noorteliigas. Tema möödunud hooaja keskmised näitajad Saku I liigas olid ligi 12 punkti ja 10 lauapalli mängu kohta.

„Selle hooaja eesmärkideks oleks siduda ülikooliõpingud ja korvpallurikarjäär ning saada võimalikult palju mängukogemust. Trennidest proovin võtta viimast ja anda endast parim. Väga ootan ja loodan, et sellel hooajal lastakse ka publik saali,” ütles Joosep.

 

TalTech läheb uuele hooajale vastu 15 eestlasest mängijaga. Lisaks Heinlale on rivistuses Janar Aniste, Ran Andre Pehka, Karl Andres Matute Perner, Mikk Jurktamm, Sten-Timmu Sokk, Ralf Küttis, Gregor Ilves, Tanel Sokk, Ken Martti Reinart, Erik Keedus, Jaan Erik Lepp, Indrek Kajupank, Toomas Raadik ja Oliver Metsalu. Võistkonna peatreener on Alar Varrak. 

  

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine