Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
Ron Laanemaa. Foto: KK Viimsi.

Viimsi lisas koosseisu noore tagamängija

25.08.2021

Tänavu esimest hooaega meistriliigas osalev KK Viimsi andis teada, et esindusmeeskonnaga liitub 16-aastane ja 177 sentimeetri pikkune tagamängija Ron Laanemaa. 

Eelmisel hooajal nii esi- kui ka teise liigas mänginud Laanemaa näitas eriti säravaid numbreid teises liigas, kus kogus keskmiselt 16,3 punkti, 1,9 söötu ja 1,9 vaheltlõiget. 

 

Laanemaa kommenteeris esindusvõistkonnaga liitumist järgnevalt: “ Algav hooaeg on suurepärane võimalus ennast tõestada ning näidata endas sisu. Mul on Laane ja Veidemani näol suurepärased eeskujud, kellelt õppida ja nendega koos areneda. Loodan omandada palju mängutarkust.”

 

Peatreener Valdo Lips oli uue liitujaga rahul: “Üks kõige töökamaid noori, kellega olen koostööd teinud. Roni tuleb "sundida" puhkama, mitte hingega treenima. Olen kindel, et Ron jätkab sama töökana ka Viimsi meistriliiga noorima liikmena. Laanemaale seame eesmärgiks õppida sellel hooajal võistkonnakaaslastelt, et teha arengus järgmine samm kõrgemale." 

 

Klubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste: “Ron on järjekordne Viimsi kasvandik, kes saab võimaluse ennast kõrgseltskonnas proovile panna. Soovime talle eelkõige kannatust ja töötahet, et esmalt protsessi sulanduda, harjuda ning siis teha läbimurre põhikoosseisu. Kindlasti on Rait ja Rain just need mehed, kellelt saab trennis ja mängus iga noorpallur õppida.”

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23