Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Kaspars Majenieks. Foto: Siim Semiskar.

Naiste korvpalli juht ja koondise peatreener alustavad klubide külastustega

03.09.2021

Eesti korvpallinaiskonna peatreener Kaspars Majenieks ja alaliidu naiste korvpalli juht Taavi Kruut alustavad septembri viimasel nädalal naiste ja tüdrukute korvpalliga tegelevate klubide külastusi. Eesmärk on saada ülevaade klubide hetkeseisust ning koguda treenerite ja klubijuhtide tagasisidet.

 

Majenieksi sõnul on klubide külastamine ja tagasiside saamine strateegilisi eesmärke silmas pidades väga vajalik. “Kui me tahame järgnevatel aastatel Eesti naiste korvpalli arendada soovitud suunas, siis me peame teadma lähtepositsiooni. Jätkame. Kogume infot, vahetame mõtteid ja saame klubide inimestega lähemalt tuttavaks. Esialgu on plaanis külastada kõiki tüdrukute tegelevaid noorteklubisid, ning seejärel asume külastama kõiki teisi klubisid, kus on varasemalt tegeletud tüdrukute ja naiste korvpalli arendamisega või on plaanis seda teha.” 

 

Kruut lisab, et lisaks hetkeseisu kaardistamisele on külastuste eesmärk klubidega koostööd parandada. “Kõige suurem töö noortega tehakse ära koduklubides. Meie alaliiduna saame klubide tegevust toetada ja ainult läbi konstruktiivse koostöö on võimalik teha arengus samm edasi. Algatame avatud diskussiooni ja püüame leida parimad võimalikud lahendused, et naiste korvpalli kandepinda kasvatada.”

 

Kokku on järgnevate nädalate jooksul plaanis külastada 13 klubi üle kogu Eesti. 

 

“Siinkohal kutsume üles ka kõiki teisi klubisid üle Eesti meile endast märku andma, kes veel tüdrukutega tegelemas ei ole, kuid plaanivad seda lähiaastatel teha” lisas Majenieks, et üle Eesti saaks külastatud maksimaalselt klubisid.

 

Lisainfo:

 

Taavi Kruut

Naiste korvpalli juht
 
Kaspars Majenieks
Eesti rahvusnaiskonna peatreener
 
 
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents