Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
Andrus Nilk. Foto: Indrek Mänd.

Korvpalliliidu kommunikatsioonijuhina asub tööle kogenud spordiajakirjanik Andrus Nilk

17.09.2021

Eesti Korvpalliliidu kommunikatsioonijuhina alustab tööd kogenud ajakirjanik ja suur spordisõber Andrus Nilk. 

 

Tartu Ülikoolis ajakirjaniku hariduse saanud Nilk on alates 1983. aastast töötanud erinevates mainekates väljaannetes ning olnud mitmete spordiraamatute autoreid/kaasautoreid. Sealjuures on Nilgi sulest ilmunud sellised teosed nagu “Salumets. Muutumised” ja “Kalevi poeg Tõnno”. Ta on tõlkinud ka Phil Jacksoni menuka teose “Pühad rõngad”. 

 

Viimastel aastatel on Nilk olnud ajakirja Jooksja peatoimetaja ning teinud vabakutselise ajakirjaniku tööd. 

 

“Olles tegutsenud ajakirjanduses ligi 40 aastat, on avanenud tänuväärne võimalus õppida tundma korvpalli rohujuure tasandit ja pealisehitust, teha tulemuslikku koostööd eri ajastu suurkujude ja eestvedajatega. Olen elanud kaasa Eesti võistkondade suursaavutustele ja mängijaisiksuste vägitegudele nii pöidlahoidjana kui ka reporterina. Tahan rakendada Eesti Korvpalliliidus pikaajalist kirjutajapraktikat ja meediatöö köögipoole kogemust, täiendada õlg õla kõrval oma valdkonna asjatundjatega koostööoskusi, mida on tarvis ladusalt toimivas meeskonnas. Olen energiast tulvil nagu verisulis reporter,” kommenteeris Nilk enda liitumist. 

 

“Eesti korvpall tervikuna ja Eesti Korvpalliliit organisatsioonina on teinud viimased aastad tugevaid pingutusi ja arenenud kiiresti. Vajame oma meeskonda just sellist kogemuste pagasit nagu Andrusel meile pakkuda on. Korvpalliliidu sekretariaat tervitab uut tiimiliiget ja soovib Andrusele teravat sulge,” lisas alaliidu peasekretär Keio Kuhi. 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23