Janari Jõesaar. Foto: Medi Bayreuth Facebook

Janari Jõesaar viis Bayreuthi võidule Maik-Kalev Kotsari koduklubi üle

05.10.2021
Janari Jõesaare tööandja Bayreuth alistas Saksamaa karikasarja kaheksandikfinaalis Hamburgi Towersi.
Eesti koondise liikmed tulid algviisikus väljakule ja täitsid kodumeeskonnas olulist osa. Pärast 47:47 lõppenud poolaega haarasid Bayreuthi korvpallurid ohjad, võitsid kolmanda veerandi 30:12 ja kohtumise 93:84.

Vastasseisu liidriks tõusnud Jõesaare arvele kanti 22 punkti (kahepunktivisked 2/4, kolmepunktivisked 4/5, vabavisked 6/9) ja 6 lauapalli. Kolmanda veerandi edu sepistades panustas 198 cm pikkune ääremängija 10 punkti.

Hamburgi Towersi keskmängija Kotsar kogus 15 punkti (2 p 7/9, vv 1/2) ja 4 lauapalli.

Möödunud nädalal aitas Jõesaar Bayreuthi FIBA Europe Cupi põhiturniirile.

Hamburgi Towersi kodulehel avaldatud kokkuvõttes ütles Maik-Kalev Kotsar, et meeskonnal läks pärast riietusruumist naasmist mängu käima saamisega kolmandal veerandil väga kaua aega, edastas Korvpall24.geenius.ee.