Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Henri Drell. Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket Facebook

Henri Drelli koduklubi Pesaro palkas uue peatreeneri

20.10.2021
Pesaro meeskonna peatreeneriks asus itaallane Luca Banchi, kelle käe all Sienas ja Milanos mängis ka Kristjan Kangur, kirjutas Korvpall24.geenius.ee.
Tänavu ka Läti koondise peatreeneriks valitud Luca Banchi viis 2013. aastal Siena Montepaschi ja aasta hiljem Milano Emporio Armani Itaalia meistriks. Kuldmedali pälvis ka Kangur, kelle treener Sienast Milanosse liikudes kaasa kutsus. Kaasa tehti ka Euroliigas.
 
Itaalia kõrgliigas Serie A ühe võidu ja kolme kaotusega viimasel kohal asuva Pesaro meeskonna senine juhendaja, horvaat Aleksandar Aza Petrovic otsustas nigela hooaja alguse tõttu ametist tagasi astuda, teavitas Korvpall24. 
 
"Pärast kaht viimast matši oli esimene, kes peeglisse vaatas, peatreener. Mulle ei meeldinud see, mis ma nägin ja Arioga (klubi president Ario Costa – toim) rääkides otsustasin ametist lahkuda," kommenteeris Petrovic 19. oktoobril Pesaro Facebooki lehel teisipäeval.
 
56-aastane Banchi pole pärast väga edukaid hooaegu Siena ja Milano meeskondadega järgmiste klubide peatreenerina töötanud üle hooaja.
 
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine