Maik-Kalev Kotsar. Foto: Hamburg Towers Facebook

Eesti meeste koondise liikmetest pälvis välisliigas võidu Maik-Kalev Kotsar

24.10.2021

Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburg Towers teenis Saksamaa kõrgliigas kolmanda järjestikuse võidu, kirjutas Korvpall24.geenius.ee.

Algviisiklane Kotsar panustas Hamburgi meeskonna tulemusega 79:77 lõppenud nappi võitu Oldenburg EWE Basketsi üle 28 minutiga 7 punkti (kahepunktivisked 3/6, vabavisked 1/3), 9 lauapalli, ühe resultatiivse söödu ja vaheltlõike.

24-aastase Eesti koondise keskmängija keskmised statistilised näitajad viies kohtumises on 9,6 punkti ja 6,6 lauapalli.

Janari Jõesaare tööandja Bayreuth kaotas Saksamaa kõrgliigas Crailsheimile 74:86. Pärast positiivset koroonaproovi mänguväljakule naasnud algviisiklane Jõesaar kogus ligi 32 minutiga 13 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 1/5, vabavisked 4/4), 6 lauapalli, 4 vaheltlõiget ja ühe viskeblokeeringu, kirjutas  Korvpall24.geenius.ee.

Eesti koondislase keskmised statistilised näitajad kolmes kohtumises on 11,6 punkti ja 6,3 lauapalli.

Siim-Sander Vene koduklubi Limoges pidi kodusaalis peetud Prantsusmaa kõrgliiga mängus tunnistama Cholet meeskonna 91:79 paremust. Eestlase kontosse kanti 9 minutiga üks kahepunktivise, lauapall ja resultatiivne sööt. Limoges on viie vooruga saanud kaks võitu.

Henri Drell kaotas Pesaro meeskonna koosseisus Itaalia kõrgliigas võõrsil Venezia Umana Reyerile 68:77. Eestlane hankis 14 minutiga 3 lauapalli, andis 2 resultatiivset söötu ja tegi vaheltlõike, kuid skoori ei avanud.