Kadri-Ann Lass. Foto: Club Baloncesto Bembibre Facebook

Kadri-Ann Lass aitas kodunaiskonna Hispaania kõrgliigas avavõidule

30.10.2021
Kuue kaotusega turniiri alustanud Bembibre alistas kodusaalis kõrgliiga liidrite sekka kuuluva Cadi La Seu naiskonna.
Bembibre põhiviisikusse kuuluv Kadri-Ann Lass tegutses 31 minutit kaitses ja rünnakul nii, nagu suutis. Kuigi 191 cm pikkuse keskmängija kõik neli viset olid ebatäpsed, andis ta võidu heaks rohkesti energiat. Lõpuheitluses võttis Eesti koondise liige kaaluka lauapalli ja kokku kogus seitse lauapalli. .

Võõrustajad jäid avaveerandil tagaajaja rolli 7:18, kuid samm-sammult rühkisid järele. Viimase veerandi keskel kandsid nende püüdlused vilja ja tänu tabavatele vabavisetele teeniti tulemusega 60:54 esimene võit kõrgliigas. Turniiritabelis 16 naiskonna seas teisel kohal asuv Cadi La Seu sai viie võidu kõrvale teise kaotuse.

Hooaja eel ütles 24. novembril 25-aastaseks saav Kadri-Ann Lass, et tahab kõige enam kaitsetööle rõhku panna, lootes, et suudab seeläbi naiskonda aidata: "Töötan selle nimel, et võidaksime palju mänge."