Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Maik-Kalev Kotsar. Foto: Hamburg Towers Facebook

Maik-Kalev Kotsar asub Hamburgi Towersiga Eurocupil võitu jahtima

02.11.2021
Eesti koondise keskmängija Maik-Kalev Kotsar rääkis Korvpall24.geenius.ee palvel Eurocupi turniiril kogetust.
 
Täna, 2. novembril läheb Hamburgi Towers Eurocupi kolmandas voorus jahtima nii tänavust esimest kui ka klubi ajaloo esimest võitu eurosarjas. Vastane on Hispaania kõrgliigas osalev Andorra meeskond. Kohtumise otseülekanne Saksamaalt algab teisipäeva õhtul eesti aja järgi kell 20.20 ja kaasa saab elada kanalil TV3 Sport.
 
Hamburgi Towers kaotas avamängu legendaarse Željko Obradović juhendatud Belgradi Partizanile ja teises voorus Badalona Joventutile, kus 211 cm pikkune Kotsar pidi ohjeldama horvaati Ante Tomicit.
 
"Obradovic on jah legendaarne treener ja oli väga võimas tema vastu mängida," ütles Kotsar. "Oli näha, kuidas Partizan mängis väga distsiplineeritult. Näiteks olid neil viis esimest liikumist teada ilma mingi signaalita. Kõik teadsid täpselt, mida ja millal mängu esimesed 3–4 minutit teha, mis oli muljet avaldav. Saan nüüd uhkusega öelda, et olen mänginud kahe väga legendaarse treeneri vastu: Coach K (Mike Krzyzewski – toim.) vastu 2017. aastal ning nüüd ka Obradovici vastu."
 
Tomici vastu astudes teadis Kotsar, et peab üht Euroopa tippu tihedalt survestama: "Kui ta palliga aega saab, et vabu mängijaid leida, siis ta nad ka leiab. Väga oskuslik mängija, kes nõuab kaitses palju tähelepanu." 
 
Intervjuus räägib 24-aastane Eesti koondise keskmängija muu hulgas ka Janari Jõesaare käekäigust Saksamaa kõrgliigaklubis Bayreuthis ja Hamburgi Towersi peatreeneri Pedro Callese nõudmistest, neid saab lugeda portaalis Korvpall24.geenius.ee.
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents