Jaan Puidet. Foto: UEMC Real Valladolid Balloncesto.

Kaspar Treier tegi tubli etteaste Itaalias, Jaan Puidet Hispaanias

15.11.2021
Eesti rahvusmeeskonna kandidaatidest mängisid välismaal korralikult Kaspar Treier ja Jaan Puidet, edastas Korvpall24.geenius.ee.

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kaotas Itaalia kõrgliigas Tortuna meeskonnale 89:95. Eesti keskmängija kogus 17 minuti jooksul 7 punkti, 3 lauapalli ja ühe korvisöödu.

Treieri keskmised statistilised näitajad kaheksas kohtumises on 4,5 punkti ja 2,4 lauapalli, vahendas Korvpall24.geenius.ee.

Henri Drelli koduklubi Pesaro jäi Napoli meeskonnale kodusaalis alla 83:100. Eestlane sai mängida neli minutit.

Sassari Dinamo on kolme võidu ja viie kaotusega turniiritabelis 12. kohal, Pesaro on võidu ja seitsme kaotusega viimasel, 16. kohal.

Itaalia tugevuselt teises liigas alistas Joonas Riismaa kodumeeskond Pistoia kodusaalis Milano Urania 90:81. Riismaa sai 17 minutiga protokolli 3 punkti ja 2 lauapalli.

Jaan Puidet tegi möödunud nädalal Valladolidi meeskonna eest kaasa kahes Hispaania tugevuselt teise liiga kohtumises.

Kolmapäeval alistas Real Valladolid kodusaalis Oviedo Unicaja Banco 81:73. Algviisiklane Puidet kogus 19 minutiga 8 punkti, 6 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu.

Pühapäeval kaotas Real Valladolid Forca Lleida meeskonnale 71:75. Taas algviisikus väljakule läinud Puidet panustas 30 minutiga üleplatsimehena 23 punkti (kahepunktivisked 0/1, kolmepunktivisked 7/9, vabavisked 2/3), 2 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja ühe vaheltlõike. Lisaks toodi klubi kodulehel esile eestlase head kaitsemängu, edastas Korvpall24.geenius.ee.