Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Rain Veideman, Siim-Sander Vene, Kaspar Treier. Foto: Hendrik Osula/FIBA

Eesti – Iisraeli mängule lubatakse 3360 pealtvaatajat

25.11.2021

Valitsus arvas sel pühapäeval Tallinnas Saku suurhallis toimuva meeste korvpalli maailmameistrivõistluste valikmängu Eesti ja Iisraeli rahvuskoondiste vahel ülekaaluka ühiskondliku huviga üritusteks ja lubab mängule kuni 3360 pealtvaatajat, kirjutas Delfi.

 

Terviseamet toetab ürituse toimumist pealtvaatajate suurendatud arvuga, kui korraldaja maandab koroonaviiruse leviku riski vastavalt esitatud plaanile, teatas valitsus oma kodulehel.

 

Pealtvaatajad oleksid Saku Suurhallis jagatud nelja tsooni ning nad ei puutuks kokku ei omavahel, mängijate ega ka mängu teenindava personaliga.

 

Mängu vaatama pääseb üksnes COVID-i tõendi ettenäitamisel ja kohapeal kontrollitakse maskikandmist. Sektorites on arvestatud sellega, et inimesed paiknevad hajutatult ja igale alale on tagatud eraldi ventilatsioon. Pasunate ja muu taolise kasutamine on keelatud.

 

Eesti Korvpalliliit teeb eelteavitust, et pealtvaatajad saabuksid mängule aegsasti, et vältida järjekordade tekkimist sissepääsul tõendite ja dokumentide kontrollimisel.

 

Uksed avatakse üks tund enne ürituse algust. Kokku on nelja tasandi kohta avatud 14 sissepääsu.

 

Pääsmeid pühapäevasele mängule Iisraeliga saab Piletitaskust.

 

 

 

 

Sulge

Ülekanded