Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Saade täna õhtul kell 21.40

Jasikevicius: "Eesti korvpallil on alati olnud oma stiil - tark mäng ja head kaugviskajad."

25.05.2015

Saate "Pall korvi" esimese hooaja viimane saade jõuab vaatajateni Leedust, kus Eesti koondislase Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris on kindlustanud koha finaalis. Vana hea klassika - Zalgiris versus Lietuvos rytas seeria algab neljapäeval.

"Ma olen väga õnnelik, et Siim on praegu nii heas vormis," ütles Žalgirise peatreener Gintaras Krapikas. "Ta on üks tähtsamaid mängijaid meie meeskonnas," sõnas olümpiapronks, praegune Žalgirise abitreener Šarunas Jasikevicius.
 
Lisaks räägime saates ka septembris toimuvatest Euroopa meistrivõistlustest, kus Eesti kohtub alagrupis Läti, Leedu, Ukraina, Tšehhi ja Belgiaga. "Ma arvan, et kõikidel Balti riikidel on hea võimalus alagrupist edasi pääseda," ütles Jasikevicius.
 
Veel teeme seekord juttu ka teistest sellel hooajal välismaal mänginud eestlastest - Kristjan Kangurist, Kaido Saksast ja Sten-Timmu Sokust. "Loomulikult räägime Eesti meistriliiga finaalseeriast ja lühidalt ka Euroliiga lõppvaatusest ning NBA hetkeseisust," lisas saatejuht Maxim Tuul.
 
„Pall korvi“ on TTV eetris täna õhtul kell 21.45. Vaata lisainfot www.facebook.com/pallkorvi!
 
PS. Jasikevicius: "Eesti korvpallil on alati olnud oma stiil - tark korvpall ja head kaugviskajad." - vaata SIIT.
 
Külas Siim-Sander Venel ja Ele-Riin Tammikul
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents