Siim-Sander Vene. Foto: Pallacanestro Varese Facebook

Eestlased Itaalia meistriliigas: Siim-Sander Vene panustas võitu, Mikk Jurkatamm teenis kasulikke minuteid

16.01.2022

Siim-Sander Vene aitas Itaalia meistriliiga lõpus heitleva Varese meeskonna võidule Veneetsia Umana Reyeri üle, Mikk Jurkatamme koduklubi Treviso Basket pidi leppima kaotusega Bologna Virtusele.

Algviisiklane Vene kogus kodusaali kohtumises 25 minuti jooksul 8 punkti ja 3 lauapalli. Ta tabas 9 kahepunktiviskest neli. Eesti koondise ääremängija andis tulemusega 76:68 lõppenud kohtumises olulise osa neljandal veerandajal, mille kodumeeskond võitis 27:11.

Treviso Basket kaotas võõrsil mullusele Itaalia meistrile Bologna Virtusele 66:84. Treviso vahetusmehena tuleristsed saanud Jurkatamm kogus 23 minuti jooksul 2 punkti (kahepunktivisked 1/4, kolmepunktivisked 0/2), 5 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu.

Kaspar Treieri koduklubi Sassari alistas kodus Trentino meeskonna 88:80, eestlane kogus 7 minutiga 2 punkti.

Sassari on turniiritabelis 8., Treviso 12. ja Varese 15. kohal.