Janari Jõesaar. Foto: Medi Bayreuth

Janari Jõesaar aitas Bayreuthi meeskonna võidule Hamburg Towersi üle

05.02.2022

Kahe Eesti rahvusmeeskonna liikme koduklubide heitluses Saksamaa kõrgliigas alistas Janari Jõesaare tööandja Bayreuth Maik-Kalev Kotsari kodumeeskonna Hamburg Towersi 19-punktilise eduga.

Bayreuth haaras kodusaalis initsiatiivi ja juhtis avaveerandajal 18:14. Vahetusmees Janari Jõesaare tabavad kolmepunktivisked suurendasid meeskonna edu teisel perioodil, tuues tabloole 25:14 ja 30:18.

Bayreuth juhtis poolajavileks 49:34. Kolmandal veerandajal kahandas Towers kaotusseisu kuuele punktile, kuid võõrustajad leidsid kohe vastukäigu ja võitsid 90:71.

Jõesaar kogus ligi 21,5 minutiga 10 punkti, ta tabas viiest kaugviskest kolm ja kahest vabaviskest ühe. Ta hankis ka 4 lauapalli.

Vahetusmees Kotsari kontosse jäid ligi 29 minutiga 6 punkti (kahepunktivisked 3/10), 7 lauapalli ja üks resultatiivne sööt.

Hamburg Towers asub turniiritabelis kümne võidu ja üheksa kaotusega 9. ja Bayreuth üheksa võidu ja kümne kaotusega 10. kohal.