Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Bryant Dunston, Olympiacos

Bryant Dunston kaalub Sloveenia kodakondsust

06.06.2015

Pireuse Olympiacose eesliini kaitsespets Bryant Dunston kinnitas väidet, et talle on Sloveenia Korvpalliliidu poolt esitatud kutse osalemaks riigi koondise eest EM-finaalturniiril.

Kahel järjestikusel aastal Euroliiga parimaks kaitsemängijaks tunnistatud Dunston ütles, et teeb otsuse pärast Kreeka A1 finaalseeria lõppu. Poolfinaalis alistas OLY Thessaloniki Arise mängudega 3-1 ning kohtub finaalis vana rivaali Ateena Panathinaikosega.

 

Dunston lausus sport24.gr saidile: „See on tõsi. Ma mõtlen tõsiselt Sloveenia passi saamise võimaluse üle. Midagi pole aga veel kindlat. Me oleme sellest mõned päevad tagasi rääkinud, teemat tõsiselt arutanud ning nad on teinud mulle pakkumise. Väljendatud on end selgelt: nad soovivad mind näha enda ridades Eurobasket 2015-l. Kuid hetkel on ainus asi, millest ma tõeliselt hoolin, Kreeka liiga finaalid ning see, et OLY võidaks trofee. Otsuse Sloveenia osas teen pärast seeria lõppu.“

 

29-aastane Dunston (203 cm) mängis tänavu Kreeka liigas keskmiselt 18,3 minutit, tõi 8,2 punkti ja võttis 4,1 lauapalli (mullu 8,8+5,4), Euroliigas olid näitajad 19,2 minutiga 7,1+4,4lp. Varem on Dunston Euroopas mänginud kahes klubis Iisraelis, Itaalias Vareses ning Kreekas Thessaloniki Arises.

Veel jõudis Sportando vahendusel täna huvilisteni uudis, et Dunstonile ja Vladimir Micovile on teinud lepingupakkumise Kaasani Uniks. Dunston on mänginud alates hooajast 2013/14 Olympiacoses.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents