Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Siim-Markus Post läbimurdel Prantsusmaa vastu

Posti hiilgemäng Eestit playoffi ei aidanud

06.06.2015

Hoolimata Siim-Markus Posti suurepärasest etteastest alagrupi favoriidi ja võitja Prantsusmaa vastu 3x3 MMil U18 vanuseklassile, ei jõudnud Eesti koondis playoffi.

Ungaris Debrecenis peetaval MMil jäi nii neidude kui noormeeste laeks alagrupiturniir. Kuna neidu pole oma tänast etteastet veel teinud, siis esmalt noormeestest. Pidada jäi neil täna niisiis vaid üks kohtumine täiseduga Prantsusmaa vastu. See lõppes meie poolt vaadates 14:16.

 

Eesti 14st punktist koguni 12 tõi Siim-Markus Post. Ühe lisas Madis Soodla ning teise Ivalo Paumets. 34 punktiga oli Post alagrupitunriiri kaheksas skoorija, ühe turniiri suurima staari Kobe Parase (Filipiinid) ees. Soodla kogus  19, Pajumets 10 ja Viilup 5 p.

 

Kaheksandikfinaalides läksid vastamisi: Venemaa-Puerto Rico, Uus-Meremaa-Saksamaa, Hispaania-Ungari, Rumeenia-Brasiilia, Prantsusmaa-Egiptus, Poola-USA, Leedu-Türgi, Argentiina-Uruguai.

 

*       *       *

Neiud kaotasid täna õhtupoolikul Prantsusmaale 9:16 ja alagrupis sarnaselt poistele viies koht. Kolm punkti said kirja Kadri Uiga, Annabel Aer ja Kätrin Varik. 31 punktiga on Uiga hetkel korviküttide edetabeli neljas, kuid alagrupimängud pole tüdrukutel veel läbi.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents