Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Peasponsor
Utilitas on Eesti energiakontsern, mille põhitegevuseks on soojuse ja elektri tootmine ning kaugkütteteenuse osutamine. Utilitas on eestimaine suurim taastuvenergia tootja.
Hõbepartnerid
Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendi- ja müügifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 45 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti, kust võite rentida või osta käsitööriistu, tellinguid, tõstukeid, ekskavaatoreid, laadureid, soojakuid, raketisi, generaatoreid jm ehitusseadmeid ning tööriistu. Lisaks pakume nimetatud seadmetele isikukaitsevahendeid ja paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.
Autopartner
Škoda Eesti on Korvpalliliidu ametlik autopartner ning aitab korvpallil jõuda igasse Maarjamaa nurka.
Suurtoetajad
Paf on Ahvenamaal asuva peakorteriga rahvusvaheline mänguettevõte, mis loodi 1966. aastal. Meie selge missioon on teenida tulu, mida seejärel ühiskonna hüvanguks kasutada. Meie eesmärk on midagi muuta. Hoolime oma mängijatest ja ühiskonnast, milles elame.
Alexela on pidevalt kasvav ja arenev kontsern, kelle jaoks on väga oluline pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid ja teenuseid ning suurepärast teenindust. Pingutame selle nimel pidevalt. Samuti pöörame iga oma tegevuse juures tähelepanu keskkonnahoiule ja lähtume sotsiaalse vastutustundlikkuse põhimõtetest.
Rahvusvahelise kontserni G4S põhitegevusalaks on turvateenuste osutamine. Kontserni 2019. aasta kogukäive oli 7,8 miljardit inglise naela. G4Si tütarettevõtetes rohkem kui 85 maailma riigis töötab kokku pea 533 000 inimest. Sellega on ettevõte suurima töötajate arvuga turvateenuste pakkuja maailmas. Kontserni aktsia on noteeritud Londoni ja Kopenhaageni väärtpaberibörsil ning Kopenhaageni börsi lisanimekirjas.
AS FIFAA on 1993 aastal asutatud ettevõte, mis kuulub FIFAA Gruppi ning mis lisaks reklaamrõivaste ning -meenete tootmisele tegeleb jaekaubanduse ning hulgimüügi valdkonnas. Fifaa Grupis kümnes tütarettevõttes ja neljakümnes kaupluses töötab kokku ligi 300 inimest.
Eesti aasta disainiagentuur 2016.
Koostööpartnerid ja toetajad
SUUR TÄNU!
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21