Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Peasponsor
OÜ UTILITAS on eestimaine valdusfirma, mis investeerib Eesti kommunaalvaldkonna ettevõtetesse. Kontserni põhitegevuseks on elektri ja soojuse tootmine ning kaugkütteteenuse osutamine.
Hõbepartnerid

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendi- ja müügifirma Balti riikides.

Ettevõttel on 41 osakonda Baltikumis, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti, millistest võite rentida või osta käsitööriistu, tellinguid, tõstukeid, ekskavaatoreid, laadureid, soojakuid, raketisi, generaatoreid jm. ehitusseadmeid ning tööriistu. Lisaks pakume nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

 

Ramirent Baltic AS kuulub Helsingi börsil noteeritud Soome kontserni Ramirent Plc koosseisu.

Ramirent PLC kuulub Euroopa juhtivate ehitusseadmete rendi- ning müügifirmade hulka. Ramirent PLC müügikäive 2012. aastal oli 714 miljonit Eurot. Kontsernis töötab ca 2700 inimest, osakondi on 325, mis asuvad 10 riigis Põhja-, Kesk- ning Ida-Euroopas.

Elme Metall kuulub Balti regiooni suurima tööstuskontserni BLRT Grupp koosseisu.

Elme Metall on üks juhtivatest musta- ja värvilise metalli müüjatest Balti regioonis ning arvestatav partner klientidele Baltimaades, Skandinaaviamaades, Ida- ja Kesk-Euroopa riikides.

Elme Metall pakub laias valikus metalltooteid ja nende töötlemise teenuseid. Töötame Lätis, Leedus, Venemaal, Poolas ja Soomes ning anname tööd ligi 350 inimesele.

Elme Metall on metalliala asjatundja teie teenistuses, kui soovite, et vajaliku kvaliteediga metalltooted tarnitakse õigeaegselt ja pakutakse töötlemiseks terviklahendusi, samuti pakutakse erinevaid logistilisi lahendusi.

Autopartner
Škoda Eesti on Korvpalliliidu ametlik autopartner ning aitab korvpallil jõuda igasse Maarjamaa nurka.
Suurtoetajad
Paf on Ahvenamaal asuva peakorteriga rahvusvaheline mänguettevõte, mis loodi 1966. aastal. Meie selge missioon on teenida tulu, mida seejärel ühiskonna hüvanguks kasutada. Meie eesmärk on midagi muuta. Hoolime oma mängijatest ja ühiskonnast, milles elame.

Suurim tanklakett Eestis!
 

AS Alexela Oil asutati 27.detsembril 1993 ja selle loojateks olid Heiti Hääl, Juhan Kolk, Urmas Past ja Aivar Riisalu. Ettevõte annab täna tööd ligikaudu 100-le inimesele.
 

Tänaseks on Alexela Oil rajanud Eesti kõige tihedama tanklate võrgu. Hästi väljaarendatud tanklakett tagab, et Sa ei jää kunagi teele! Kui auto annab märku tühjenevast paagist, jõuad alati mõne Alexela tanklani, sest meie tanklaid leidub Tallinnas Valgani ja Narvast Kuressaareni. 60-st tanklast on automaattanklaid 55.
 

Meile tarnivad mootoribensiine ja diislikütust rahvusvaheliselt tunnustatud partnerid ning kõik mootorikütused läbivad täiendava sõltumatu kvaliteedikontrolli.
 

Alexela Oili suurimaks väärtuseks on lojaalsed töötajad ning suur kompetents kütuseäris. Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset kaupa ja parimat teenindust. 
Anname endast parima, et õppida tundma oma klientide vajadusi. Arendame igapäevaselt oma teenuseid ja tooteid ning investeerime jooksvalt ettevõtte süsteemidesse.
 

Meile meeldib aidata neid, kes tõepoolest abi vajavad, seepärast oleme aastaid toetanud vähekindlustatud ja puuetega inimeste ettevõtmisi ja loomade varjupaika. Spordi valdkonnas oleme hoolega valinud välja toetatavad koostööprojektid.

Juba 20 aastat on Fifaa olnud turunduspartner tuhandetele ettevõtetele, kes on vajanud oma äris firmarõivaid ja reklaamkingitusi nii reklaamotstarbel kui ka igapäevases töös.
Täna tegutseme kõigis kolmes Balti riigis ja pikaajalise kogemuse põhjal julgeme lugeda ennast selle tegevusala suurimateks ekspertideks piirkonnas. Ilmselt on raske leida suurimat valikut firmarõivaid ja reklaamkingitusi kui Fifaa müügisaalis ning kataloogides.
Meie tooted kannavad üldjuhul kliendi logo vm sõnumit ning nende trükkimise või tikkimise korraldame kiiresti ja kvaliteetselt oma tootmisüksuses või koostööpartnerite abiga.

Fifaa tegeleb ka spordi- ja vabaajakaupade maaletoomisega. Oleme Skechers’i, Spaldingu ja And1 esindajad kogu Baltikumis.

Lisaks sellele kuulub ettevõttele ka kaks jaekaupluste ketti – T-Shirt Store (20 kauplust üle Baltikumi) ja Skechers (5 kauplust Eestis).

G4S on Eestis tegutsev kontsernina. G4S Eesti esindused asuvad Tallinnas, Tartus,
Pärnus ja Jõhvis. G4S Eesti kontserni käive oli 2013. aastal 55,7 miljonit eurot ja
töötajate arv ligi 2600. G4Sil on üle 45 000 püsikliendi. G4Sile kuulub Eesti Turvaettevõtete Liidu andmetel
42% Eesti turvaturust ja 48% Eesti valveteenuste turust. Oma hea maine klientide hulgas on G4S pälvinud eelkõige tänu teenuste ja teeninduse kvaliteedile.

 

G4S Eestile on omistatud rahvusvaheline kvaliteedisertifikaat ISO9001:2008. Selle nõudeid järgivad oma tegevuses kõik kontserni ettevõtted.

Eesti aasta disainiagentuur 2016.
Koostööpartnerid ja toetajad
SUUR TÄNU!
Sulge

Ülekanded