Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
Peasponsor
Utilitas on Eesti energiakontsern, mille põhitegevuseks on soojuse ja elektri tootmine ning kaugkütteteenuse osutamine. Utilitas on eestimaine suurim taastuvenergia tootja.
Hõbepartnerid
Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendi- ja müügifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 45 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti, kust võite rentida või osta käsitööriistu, tellinguid, tõstukeid, ekskavaatoreid, laadureid, soojakuid, raketisi, generaatoreid jm ehitusseadmeid ning tööriistu. Lisaks pakume nimetatud seadmetele isikukaitsevahendeid ja paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.
Autopartner
Škoda Eesti on Korvpalliliidu ametlik autopartner ning aitab korvpallil jõuda igasse Maarjamaa nurka.
Suurtoetajad
Paf on Ahvenamaal asuva peakorteriga rahvusvaheline mänguettevõte, mis loodi 1966. aastal. Meie selge missioon on teenida tulu, mida seejärel ühiskonna hüvanguks kasutada. Meie eesmärk on midagi muuta. Hoolime oma mängijatest ja ühiskonnast, milles elame.
Alexela on pidevalt kasvav ja arenev kontsern, kelle jaoks on väga oluline pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid ja teenuseid ning suurepärast teenindust. Pingutame selle nimel pidevalt. Samuti pöörame iga oma tegevuse juures tähelepanu keskkonnahoiule ja lähtume sotsiaalse vastutustundlikkuse põhimõtetest.
2021. aastast kuulub G4S turva- ja kinnisvarahaldusteenuseid pakkuvale ettevõttele Allied Universal®. Üle maailma töötab Allied Universalis (koos G4Siga) kokku 800 000 inimest enam kui 1300 haruettevõttes. 2021. aasta kogukäive oli üle 18 miljardi USA dollari. G4S Eesti pakub turvateenust ligi 80 000 püsikliendile.
Eesti aasta disainiagentuur 2016.
Koostööpartnerid ja toetajad
SUUR TÄNU!
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23