Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

U14 poisid

 
Sten-Markus Adamson
Sünniaeg 29.07.2008
Pikkus 1.79
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Roman Avdejev
Sünniaeg 02.02.2008
Klubi TTÜ Korvpallikool
 
Robin Berol
Sünniaeg 10.06.2008
Klubi Korvpalliklubi Viimsi
 
Gregory Dariel Blauhut
Sünniaeg 21.02.2008
Pikkus 1.75
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Silver Esnar
Sünniaeg 06.03.2008
Pikkus 1.83
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Kirill Grigorjev
Sünniaeg 27.03.2008
Klubi TTÜ Korvpallikool
 
Henry Helilaid
Sünniaeg 08.01.2008
Klubi Keila Korvpallikool
 
Robin-Mattias Indres
Sünniaeg 15.05.2008
Klubi Korvpalliklubi Pärnu
 
Egert Jurin
Sünniaeg 23.05.2008
Pikkus 1.68
Klubi Saku Korvpalliklubi
 
Markus Kaasik
Sünniaeg 28.05.2008
Klubi Viru Bull
 
Mattias Erik Kink
Sünniaeg 12.03.2008
Klubi Korvpalliklubi Viimsi
 
Karl Koitmaa
Sünniaeg 26.11.2008
Klubi Keila Korvpallikool
 
Patrick Korkka
Sünniaeg 03.04.2008
Pikkus 1.68
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Rasmus Lepp
Sünniaeg 11.04.2008
Klubi Keila Korvpallikool
 
Marten Midri
Sünniaeg 09.01.2008
Klubi Keila Korvpallikool
 
Robin Miklas
Sünniaeg 11.07.2008
Klubi Korvpalliklubi Pärnu
 
Roman Motricuk
Sünniaeg 15.05.2008
Klubi TTÜ Korvpallikool
 
Mattias Mändmets
Sünniaeg 18.01.2008
Pikkus 1.72
Klubi Rae Koss
 
Jasper Ojala
Sünniaeg 17.06.2008
Klubi Korvpalliklubi Pärnu
 
Jaagup Pajumets
Sünniaeg 01.07.2008
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Stenver Põder
Sünniaeg 04.04.2008
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Andreas Pärn
Sünniaeg 14.08.2008
Klubi Korvpalliklubi Pärnu
 
Ron-Robin Rank
Sünniaeg 13.04.2008
Klubi Spordiklubi Nord
 
Jesper Roman
Sünniaeg 07.09.2008
Klubi Korvpalliklubi Pärnu
 
Kristjan Rosar
Sünniaeg 28.05.2008
Pikkus 1.75
Klubi Rae Koss
 
Marttis Runno
Sünniaeg 20.03.2008
Klubi Rapla Korvpallikool
 
Marten Saarpuu
Sünniaeg 21.10.2008
Pikkus 1.72
Klubi Rae Koss
 
Rando Sarapson
Sünniaeg 29.04.2008
Pikkus 1.71
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Tristan Sokolov
Sünniaeg 05.04.2008
Pikkus 1.95
Klubi Saku Korvpalliklubi
 
Karl-Johannes Talts
Sünniaeg 24.08.2008
Klubi Audentese Spordiklubi
 
Joonatan Tartu
Sünniaeg 21.06.2008
Klubi Spordiklubi Nord
 
Tom-Simion Treiman
Sünniaeg 10.02.2008
Pikkus 1.81
Klubi Saku Korvpalliklubi
 
Marten Tulubenski
Sünniaeg 28.07.2008
Pikkus 1.78
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Daniel Udre
Sünniaeg 05.09.2008
Pikkus 1.70
Klubi Saku Korvpalliklubi
 
Mathias Uukivi
Sünniaeg 17.01.2008
Klubi Sops Mittetulundusühing
 
Vladimir Vabištševitš
Sünniaeg 06.04.2008
Klubi TTÜ Korvpallikool
 
Oskar Vainult
Sünniaeg 17.01.2008
Klubi Viru Bull
 
Gregor Vent
Sünniaeg 23.03.2008
Klubi Spordiklubi Nord
 
Kaspar Vuks
Sünniaeg 07.06.2008
Pikkus 1.72
Klubi Rae Koss
 
Rasmus Vuks
Sünniaeg 07.06.2008
Pikkus 1.71
Klubi Rae Koss

Treenerid

 
Brett Nõmm
Peatreener
 
Märt Raam
Abitreener
 
Kustas Põldoja
Abitreener
 
Mikk Päeske
Abitreener

Tegevuskava

19.02.2022 - 19.02.2022 U14 noormeeste Ida- ja Lääne-Virumaa regiooni treeningkogunemine

VAATA SIIT

27.04.2022 - 29.04.2022 U14 noormeeste Ida- ja Lõuna regiooni treeningkogunemine

VAATA SIIT

27.05.2022 - 29.05.2022 U14 noormeeste 4. regiooni treeningkogunemine Paides
*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa