Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

U20 noormeeste rahvuskoondis

Sverre Aav
Sverre Aav
Sünniaeg 03.01.2002
Pikkus 1.93
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Leemet Böckler
Leemet Böckler
Sünniaeg 07.04.2001
Pikkus 1.98
Klubi St. Mary
Joosep Heinla
Joosep Heinla
Sünniaeg 29.05.2002
Pikkus 2.00
Klubi TTÜ Korvpallikool / Audentese SG
Markus Ilver
Markus Ilver
Sünniaeg 30.01.2002
Pikkus 2.01
Klubi Massanutten Military Academy
Kristen Kasemets
Kristen Kasemets
Sünniaeg 08.05.2002
Pikkus 1.91
Klubi Keila Korvpallikool / Tallinna Kalev
Johannes Kirsipuu
Johannes Kirsipuu
Sünniaeg 04.02.2002
Pikkus 1.87
Klubi Scotland Campus Sports
 
Kaspar Kitsing
Sünniaeg 25.07.2001
Pikkus 1.96
Klubi Basket Club Ragusa
Kristjan Kokk
Kristjan Kokk
Sünniaeg 09.10.2001
Pikkus 2.01
Klubi Korvpalliklubi Viimsi / Audentese SG
Kerr Kriisa
Kerr Kriisa
Sünniaeg 02.01.2001
Pikkus 1.88
Klubi Arizona
Ralf Küttis
Ralf Küttis
Sünniaeg 11.05.2002
Pikkus 1.97
Klubi TTÜ Korvpallikool
Kaspar Lootus
Kaspar Lootus
Sünniaeg 19.03.2001
Pikkus 2.00
Klubi Pärnumaa Korvpall
Karl Andres Matute Perner
Karl Andres Matute Perner
Sünniaeg 06.03.2001
Pikkus 2.05
Klubi TTÜ Korvpallikool
Marek Ojamäe
Marek Ojamäe
Sünniaeg 18.01.2001
Pikkus 1.94
Klubi TTÜ Korvpallikool
Ran Andre Pehka
Ran Andre Pehka
Sünniaeg 15.06.2001
Pikkus 1.92
Klubi UC Davis
 
Mait Peterson
Sünniaeg 19.03.2002
Pikkus 2.08
Klubi Fortitudo Agrigento
Illimar Raiend
Illimar Raiend
Sünniaeg 18.03.2002
Pikkus 2.00
Klubi TTÜ Korvpallikool / Audentese SG
 
Joonas Riismaa
Sünniaeg 06.03.2002
Pikkus 1.99
Klubi A.S. PISTOIA BASKET 2000 Srl
Markus Ruubel
Markus Ruubel
Sünniaeg 08.02.2002
Pikkus 1.88
Klubi Rapla Korvpallikool
Hannes Saar
Hannes Saar
Sünniaeg 10.10.2001
Pikkus 1.97
Klubi DME Sports Academy
Kasper Suurorg
Kasper Suurorg
Sünniaeg 27.05.2002
Pikkus 2.00
Klubi TTÜ Korvpallikool / Pärnumaa Korvpall
Hugo Toom
Hugo Toom
Sünniaeg 25.10.2002
Pikkus 2.00
Klubi Korvpalliklubi Viimsi / Pärnumaa Korvpall

Treenerid

 
Indrek Reinbok
Peatreener
 
Martin Rausberg
Abitreener

Abipersonal

 
Kari Hyökki
ÜKE treener
 
Henriette Porila
Füsioterapeut
 
Jalmar Joosep Saar
Mänedžer

Tegevuskava

31.05.2021 - 23.07.2021 Juuni/juuli/:

·         31.05 – 18.06 - Treeningud Nord/Cramo spordihoones

·         20. – 21.06 -  Kontrollmängud Lätiga, Riias

·         28.06 – 16.07 - Treeninglaager Audentese Spordikeskuses

·         20..07 – 23.07 – Nordic Cup Tallinnas, Kalevi Spordihallis (lisaks Eestile osalevad Soome, Rootsi ja Islandi U20 koondised)

*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21