Elme Metall Ramirent Škoda Alexela OlyBet Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor

U20 Noormehed

Hendry Engelbrecht
Hendry Engelbrecht
Sünniaeg 15.07.1999
Pikkus 2.05
 
Hugo Erkmaa
Sünniaeg 26.03.1999
Pikkus 1.94
Vadim Gurjanov
Vadim Gurjanov
Sünniaeg 04.03.1998
Pikkus 2.00
Gregor Ilves
Gregor Ilves
Sünniaeg 13.01.1999
Pikkus 1.89
Carlos Jürgens
Carlos Jürgens
Sünniaeg 27.10.1998
Pikkus 1.93
Tom Kaldre
Tom Kaldre
Sünniaeg 27.06.1998
Pikkus 1.90
Robin Kivi
Robin Kivi
Sünniaeg 17.03.1999
Pikkus 1.96
Kristian Kullamäe
Kristian Kullamäe
Sünniaeg 25.05.1999
Pikkus 1.94
Lauri Mets
Lauri Mets
Sünniaeg 12.01.1998
Pikkus 1.97
Positsioon 4
 
Arnold Mitt
Sünniaeg 02.06.1998
Pikkus 2.11
Tormi Niits
Tormi Niits
Sünniaeg 19.05.1998
Pikkus 1.98
 
Martin Otto Parve
Sünniaeg 09.12.1998
Pikkus 1.98
Ron Arnar Pehka
Ron Arnar Pehka
Sünniaeg 20.11.1998
Pikkus 1.88
Sander Raieste
Sander Raieste
Sünniaeg 31.03.1999
Pikkus 2.04
Robert Roos
Robert Roos
Sünniaeg 06.05.1998
Pikkus 1.89
Märt Rosenthal
Märt Rosenthal
Sünniaeg 15.03.1999
Pikkus 1.93
Marek Ruut
Marek Ruut
Sünniaeg 02.04.1998
Pikkus 1.98
Sten Saaremäel
Sten Saaremäel
Sünniaeg 20.02.1999
Pikkus 1.87
Eric Schmalz
Eric Schmalz
Sünniaeg 12.09.1999
Pikkus 1.88
Joonas Sein
Joonas Sein
Sünniaeg 28.12.1998
Pikkus 1.94
Ilja Stankevits
Ilja Stankevits
Sünniaeg 09.03.1998
Pikkus 2.08
Ander Talu
Ander Talu
Sünniaeg 17.07.1999
Pikkus 1.88
Matthias Tass
Matthias Tass
Sünniaeg 23.03.1999
Pikkus 2.10
Kaspar Treier
Kaspar Treier
Sünniaeg 19.09.1999
Pikkus 2.04

Treenerid

 
Raido Roos
Peatreener
 
Heiko Rannula
Abitreener
 
Reinar Hallik
Abitreener
 
Esko Tõnisson
Abitreener

Abipersonal

 
Elo Heinaste
Füsioterapeut

Tegevuskava

14.06.2018 - 15.06.2018 Koondise katsed, Audenteses
18.06.2018 - 22.06.2018 Laager Tallinnas (Audentese Spordihall)
18.06.2018 - 22.06.2018 Laager, Audenteses
25.06.2018 - 29.06.2018 Laager, Pärnus
27.06.2018 - 27.06.2018 Sõpruskohtumine Läti U20, Pärnu Spordihallis 17.00
01.07.2018 - 06.07.2018 Laager, Pärnus
07.07.2018 - 07.07.2018 Sõpruskohtumine Rootsi U20* täpsustamisel
07.07.2018 - 10.07.2018 Laager, Kilinigi-Nõmme
08.07.2018 - 08.07.2018 Sõpruskohtumine Läti U18
10.07.2018 - 10.07.2018 Sõpruskohtumine Rootsiga
11.07.2018 - 11.07.2018 Väljumine kell 13.50 lennule Tallinn-Frankfurt-Sofia
13.07.2018 - 22.07.2018 EM Sofia, Bulgaaria
23.07.2018 - 23.07.2018 Saabumine, kell 00.20 lennult Sofia-Frankfurt-Tallinn
*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Gruusia