Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor

U20 Noormehed

Sverre Aav
Sverre Aav
Sünniaeg 03.01.2002
Pikkus 1.93
Klubi Pärnumaa Korvpall
Joosep Heinla
Joosep Heinla
Sünniaeg 29.05.2002
Pikkus 1.98
Klubi TTÜ Korvpallikool
Markus Ilver
Markus Ilver
Sünniaeg 30.01.2002
Pikkus 2.01
Klubi Wisconsin Badgers
Kristen Kasemets
Kristen Kasemets
Sünniaeg 08.05.2002
Pikkus 1.91
Klubi Keila Korvpallikool
Johannes Kirsipuu
Johannes Kirsipuu
Sünniaeg 04.02.2002
Pikkus 1.87
Klubi Central Arkansas
 
Gregor Kuuba
Sünniaeg 08.10.2003
Klubi LIBERTAS LIVORNO 1947 S.S.D A R.L.
Ralf Küttis
Ralf Küttis
Sünniaeg 11.05.2002
Pikkus 1.97
Klubi TTÜ Korvpallikool
 
Mait Peterson
Sünniaeg 19.03.2002
Pikkus 2.08
Klubi Fortitudo Agrigento
Illimar Raiend
Illimar Raiend
Sünniaeg 18.03.2002
Pikkus 2.00
Klubi A.S.D. Castanea Basket 2010
Ken-Martti Reinart
Ken-Martti Reinart
Sünniaeg 10.02.2003
Pikkus 1.95
Klubi TTÜ Korvpallikool
Joonas Riismaa
Joonas Riismaa
Sünniaeg 06.03.2002
Pikkus 1.99
Klubi A.S. PISTOIA BASKET 2000 Srl
Jorgen Rikberg
Jorgen Rikberg
Sünniaeg 09.03.2002
Pikkus 1.90
Klubi Korvpalliklubi Viimsi
Markus Ruubel
Markus Ruubel
Sünniaeg 08.02.2002
Pikkus 1.88
Klubi Rapla Korvpallikool
Kaspar Sepp
Kaspar Sepp
Sünniaeg 29.06.2003
Pikkus 2.00
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kasper Suurorg
Kasper Suurorg
Sünniaeg 27.05.2002
Pikkus 2.00
Klubi St. Francis Terriers
Hugo Toom
Hugo Toom
Sünniaeg 25.10.2002
Pikkus 2.00
Klubi Pärnumaa Korvpall
Erki Urvik
Erki Urvik
Sünniaeg 07.05.2002
Pikkus 2.05
Klubi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Treenerid

 
Alar Varrak
Peatreener
 
Rauno Pehka
Abitreener

Abipersonal

 
Raido Ringmets
Mänedžer
 
Elo Heinaste
Füsioterapeut
 
Elo Heinaste
ÜKE treener

Tegevuskava

30.05.2022 - 27.06.2022 U20 noormeeste treeninglaager Tallinnas

VAATA SIIT

04.07.2022 - 12.07.2022 U20 noormeeste treeninglaager Tallinnas
14.07.2022 - 24.07.2022 U20 noormeeste Euroopa Meistrivõistlused (Gruusia, Tbilisi)

AJAKAVA JA TULEMUSED

*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23